Рубрика “ЗМІ Волині”. ВолиньPost

Сьогодні важко уявити роботу журналіста без використання мережі Інтернет. У Луцьку є багато онлайн-видань. Вони поширюють новини, статті, рекламу і роблять це оперативно та якісно. Одним з таких обласних інтернет-видань є ВолиньPost.

Штаб-квартира ВолиньPost знаходиться у центрі міста. Команда журналістів транслює новини щодня, кількість повідомлень сягає сотні. Інформаційне агентство «ВолиньPost» має ще сторінку на Facebook, на якій вони теж подають інформацію та приймають відгуки від читачів.

Оперативність – одна з головних переваг ВолиньPost. Журналісти цього видання мають можливість через кілька хвилин після події повідомити усі її подробиці, бо для цього не потрібно знімати відеоматеріал, записувати звук.

Редактори видання сумлінно працюютть, аби до людей дійшла лишень достовірна інформація.

Головна редакторка  ВолиньPost  – Іванна Рудишин.

Вона випускниця видавничої справи та журналістики Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Почала працювати ще за часів студентства й досягла неабиякого успіху у цій сфері.  Це людина, яка може бути і журналістом, і редактором, і рекламістом. Ставши головним редактором,  Іванна, все одно щодня вчиться.

Отже, ВолиньPost – то не тільки екстрені новини, а й цікаві люди, які там самовіддано працюють та забезпечують нас достовірною інформацією.

Анна КОСТЮК, студентка-журналістка

 

Пропонуємо переглянути іншу інформацію про видання та його головного редактора: https://ffj.in.ua/?s=%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%BD

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *