Чи продовжать карантин для луцьких студентів?

Через поширення коронавірусної інфекції, від 12.03.2020 студенти Східноєвропейського національного університету перейшли на дистанційне навчання. Нині, більшість із них отримують завдання в електронному вигляді, а деякі спілкуються із викладачами через відеозв’язок.

На жаль, кількість інфікованих зростає щогодини, з’являються нові випадки заражених та підозрюваних.

Віктор Ляшко, заступник міністра та головний санітарний лікар України, повідомив, що Міністерство охорони здоров’я розглядає варіанти продовження карантину, якщо збережуться темпи поширення вірусу. Також у МОЗ допускають запровадження жорсткіших умов карантину.

«На мою думку, від продовження карантину освіта постраждає найменше. Навпаки, студенти спробують зовсім самостійне навчання з мінімальною допомогою викладачів при потребі. Перевіримо на сесії, чи вдалий цей експеримент. Вірю, що наші студенти є найрозумнішими і справляться зі всіма викликами часу», – прокоментував Максим Яблонський, викладач технологій виробництва медіапродукту.

Студентка факультету філології та журналістики Діана Стрижеус вважає, що карантин – це хороший спосіб дізнатися більше про дистанційне навчання. Студенти мають надлишок вільного часу для самовдосконалення. Однак дівчина впевнена, що карантин варто продовжити задля безпеки усіх мешканців міста.

Через спалах коронавірусу, більшість студентів виїхали із гуртожитків та повернулись додому, де перебувають на самоізоляції. Також призупинено роботу всього громадського транспорту, тому, в майбутньому, можуть виникнути проблеми із поверненням студентів на навчання.

Учора МОЗ поширило інформацію, що карантин продовжено до 24 квітня… Що ж, для студентів-журналістів це не проблема, а додаткова можливість отримувати знання, використовуючи найновіші технології.

Ліза СЕНАТОР, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *