ЇДАЛЬНЯ: думки викладачів і випускників у коментарях

Нещодавно ми публікували фоторепортаж про харчування студентів. Про колишню й таку популярну їдальню “Експрес” вдалося зібрати чимало коментарів, пропонуємо переглянути!

Коментарі подаємо без змін та правок:

“А мені наша факультетська їдальня завжди подобалася! Смачно і на той момент демократичні ціни! А вже скільки всіляких розмов велося за тими столиками! Не злічити! Треба ще сказати, що привітний персонал працював…Вони навіть знали імена студентів і їхні вподобання в їжі..Ставилися до нас, мов до своїх дітей”

Ольга КОМАРИЦЬКА, випускниця ФФтаЖ

“Вони (персонал – приміт. ред.) знали не тільки імена, а й прізвиська. Якось несподівано нагрянули гості. Треба було взяти чогось тепленького з собою. А в мене тільки картка. Не знав, що в них такого сервісу не передбачено. Загорнули. – Запишіть. —-Добре, добре. Я там буваю рідко. Звідки вона знає, на кого записати. Навіть як звати не спитала. Приношу через кілька днів гроші, а там інша обслуговує. Віддаю, теж нічого не питає. Бачу, викреслює в зошиті “Професор” і сума.”

Віктор ДАВИДЮК, доктор філологічних наук, професор

“На історичному про їдальню вже давно навіть не згадують, бо вже стомилися щось говорити. Магазини поруч-ось наше все. Кава та щось до кави на кафедрі, а для студентів – в аудиторії. При тому, що в корпусі знаходиться колись розрекламований і досі вже забутий”. Ейнштейн”. Студенти потихеньку бігають до коледж в їдальню або перебиваються кавою. Ось таке харчування на історичному.”

Світлана ШУЛЬГА, доцент кафедри всесвітньої історії, доктор історичних наук

“І мені наша їдальня – то була любов! Ми там і відпочивали і ділились емоціями))) і наїдались бюджетно”

Тетяна ТАРАСЕВИЧ, випускниця ФФтаЖ

Так чому все-таки закрили їдальню?

“Орендаторка не захотіла продовжити термін оренди, забрала все своє обладнання. Вона закрила не один свій заклад у Луцьку, отже, мала на те підстави. Університет шукає нового орендаря. Черги охочих немає…”

Юрій ГРОМИК, проректор з навчальної роботи та рекрутації, кандидат філологічних наук, доцент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *