«Згадаймо нашу Лесю» у поезї, піснях та розмові

В університецькій бібліотеці зустрілись шанувальники творчості Лесі Українки, щоб вшанувати пам’ять письменниці та обговорити сучасні погляди на її творчість.

Захід відбувся 20 лютого. Організаторка − методист бібліотеки СНУ ім. Лесі Українки Світлана Кресак. Серед запрошених гостей Вікторія Сірук, кандидат філологічних наук, доцент, Наталія Шульська, кандидат філологічних наук, доцент, Ігор Ольшевський письменник, журналіст, Любов Мілевич, поетеса, коспозиторка, співачка, Ольга Ляснюк письменниця, членкиня Національної спілки письменників України.

Відвідали подію також студенти філологічного та юридичного факультетів, письменники та письменниці Волині, науковці вишу.

«Ми зібралися, щоб згадати і вшанувати Лесю Українку за її значний внесок в українську й світову літературу і життєвий великий і творчий подвиг. Я хотіла, щоб домашній і дружній атмосфері ми поспілкувалися про відомі твори, ключові думки, риси характеру письменниці, якими ми можемо захоплюватись, почерпнули щось для себе особисто з її долі, з її творчості. Вона була для нас прикладом незламності. Коли я думаю про Лесю, то думаю про три такі якості: талант, велике служіння (вона вміла жертвувати собою) і справжній, непідробний патріотизм», − поділилась Світлана Кресак.

Іванна МАСЯК, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *