Цікава гра, яка навчає «виживати» в інтернеті

На прикладах можна дізнатися, як працює медійне право.

30 січня Центр демократії та верховенства права презентував гру «Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна», яка допоможе користувачам перевірити рівень своєї медійної грамотності.

Можна зіграти від імені різних персонажів: звичайного користувача, блогера чи журналіста. Зрештою, ви зможете оцінити, наскільки добре ви орієнтуєтесь в інтернет-середовищі. Головними темами є приватність, популярність, впливовість та фінанси.

«При створенні гри ми проаналізували законодавство європейської практики та законодавство різних юрисдикцій, зокрема США. Також ми включили стандарти політик спільнот, таких як Facebook та Instagram. Ми спонукаємо користувачів пам’ятати не лише про закон, а й звертати увагу на правила спільноти. Саме вони часом обмежують нас у певних опціях, але при цьому надають додаткові інструменти, про які більшість не підозрює», — зазначила Єлизавета Алексіюк, юристка з медійного права ЦЕДЕМ.

Фото: ЦЕДЕМ

Джерело: https://ms.detector.media/mediaprosvita/post/24149/2020-01-31-prezentuvali-gru-yaka-navchae-vizhivati-v-interneti/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *