На факультеті день народження

Кафедрі зарубіжної літератури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки виповнюється двадцять років.

Про це інформує сторінка кафедри у фейсбуці. Там же розміщений так званий «неофіційний звіт про неформальну роботу», де зібрані топ-20 досягнень кафедри за історію свого існування. Зокрема від початку створення кафедри на факультеті було здійснено відкриття аспірантури за трьома спеціальностями (теорія літератури, порівняльне літературознавство, слов’янські літератури), ліцензовано та видано два наукових фахових видання, здійснена акредитація спеціальності «Журналістика», проведено 20-ти всеукраїнських і міжнародних конференцій та першої конференції, присвяченої творчості Володимира Свідзинського. Окрім того, була налагоджена активна співпраця з польськими літературознавцями та науковцями багатьох університетів України.

Юрій Васильович, декан факультету, наголошує, що двадцятиріччя – це привід підсумувати зроблене, адже кафедра дійсно приємно дивувала впродовж двох десятиліть.

Світлана ВОЛОДЬКО, магістр журналістики

Фото: https://www.facebook.com/permalink.phpstory_fbid=986561885040320&id=450295118667002

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *