Хто проживає на дні Інстаграму?

Успішна бізнес-леді з трьома дітьми, яка 24 на 7 сидить в Інтернеті, особистий мотиватор-психолог із суциїдальними настроями, дієтолог у 19 років, міжнародний хірург із дворічним досвідом роботи. Вражає? Такого добра є тоннами на просторах сучасної фотоплатформи.

Ці експертики з’являються на світ зі швидкістю народження кошенят. От тільки вони зовсім не білі та пухнасті. Інстаграмні надлюди готові переконати вас, що якась масочка зі звичайної моркви за 500 гривень або чудо-програма присідань за подвійну ціну здатна зробити з вас Нікі Мінаж або ж Кім Кардашьян. Ну це вже як вийде. Чарівники, правда ж? І це ще не все.

Інколи інстаексперти застосовують важку артилерію. Постять фото з результатом того, як їхнє життя покращили їхні ж поради. Правда, ніхто не знає, що було до того і чи взагалі вони виконували ці суперсамовстановлені правила, проте виходить «красіво». Ба більше, знаходяться ті, хто все ж замовляють ту потерту моркву за 500 гривень або чудо-програму присідань. Проте, на цьому це не закінчується.

Потім ці фанаточки починають частково або повністю копіювати свою інстабогиню. Змушують власних дітей, як кроликів, їсти різну траву, та привчають до сироїдства проти їх волі, гримають на чоловіків, які не такі ж успішні та мужні, як загадковий партнер їхньої покровительки. Вони зляться, коли їдуть відпочивати на Чорне море, а не на Балі або Мальдіви, коли їм дарують не кольє від Сваровські, а браслет із «Золотої країни». Які ж бідолашки… І це ще найменш шкідливий інстафанатизм.

Бувають такі індивіди, які замість того, аби звернутися за рекомендаціями спеціалістів у реальні лікарні, пишуть до таких собі Анічок, сімейних лікарів, які можуть поставити діагноз та назначити лікування лише за допомогою вашого коментаря під їх фото. А ви кажете, магії не існує…

Так, інколи поради інсталікарів не завжди працюють, подекуди шкодять. Ну але це краще, аніж витратити кошти на консультацію у хорошого спеціаліста, який віддав свої юнацькі роки, аби стати лікарем. Фу, це ж не модно. Ми ж сучасні люди. Тільки так, тільки Анічка з Інстаграму.

Ірина КРИВОРУЧКО, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *