Що діється з тваринами у Рівному?

Випадки жорстокого поводження з тваринами, на жаль, поступово стають нормою для нашого суспільства. Люди компенсують власні комплекси, зганяють зло або просто розважаються, знущаючись над беззахисними у більшості випадків тваринами. На всю країну став відомий випадок, що стався днями на Хмельниччині, де чоловік прив’язав собак до авто і тягнув дорогою. Але нам потрібно ходити далеко – у сусідньому Рівному зараз діється щось дуже схоже.

“Страх — почуття, випробовуване людиною до Бога і собакою до людини.”
Амброз Бірс

Вже вкотре люди знаходять в Рівному скалічених тварин. А саме: з порізаними частинами тіла та здертою шкірою. Підсумовуючи, можна сказати, що то справа однієї людини.
Як пише radiotrek: «Можна припустити, що ЗМІ про все це не пишуть, бо нічого такого в Рівному й немає.»
Але, попри всі коментарі, жителька Рівного, Ольга Фащевська мені розповіла: «Все почалося з того, що рівненським волонтерам все частіше почали надходити повідомлення стосовно скалічених тварин (цілком, постраждалих не від колес автівок чи зубів інших тварин). Було очевидно, що це справа однієї людини. Під «роздачу» почали потрапляти й домашні улюбленці, котрих випускали на прогулянку. До волонтерів масово надходять повідомлення стосовно зникнення тварин. Характерними ознаками знущань були: відірвана шкіра та розрізані частини тіла (найчастіше, шия). Наразі, дві собаки – Найда та Чорнушка – живі й проходять лікування.»
Зловмисника чекатиме кримінальна відповідальність за статтею 299 «Жорстоке поводження з тваринами». Деталі згодом.
Ніна ЗАБОЛОТНЯ, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *