До Дня української писемності та мови студенти факультету філології та журналістики презентували «мультиплікаційний» правопис

З нагоди Дня української писемності та мови на факультеті філології та журналістики 7 листопада відбулася презентація інноваційного освітнього проєкту «Мововишкіл правописний». Започаткували його студенти-журналісти до 80-річчя волинської філологічної школи.
Першокурсники в приємній атмосфері неформального спілкування представили власну концепцію диджиталізації освіти та популяризації української мови. Проєкт дозволяє всім охочим вивчати нову редакцію Українського правопису, переглядаючи короткі мультиплікаційні відео та проходячи онлайн-тестування за темами.
Артдиректорка Поліна Заболотна розповіла, що робота над першою серією була надзвичайно цікавою, хоча й не дуже легкою. Намагалися зробити просте, на перший погляд, відео, що буде сприйматися всіма глядачами, які цікавляться українською мовою.
Керівники проєкту Юрій Громик, доцент, декан факультету філології та журналістики, та Ірина Левчук, доцент кафедри історії та культури української мови, зізналися, що авторський колектив уже працює над утіленням сценарію та озвученням наступних серій, які щотижня оприлюднюватимуть на каналі «Мововишкіл правописний» на youtube:

Учасники заходу не тільки провели час із користю, перевірили свої правописні знання, а й отримали потужний заряд позитивних емоцій і світлини на спомин про «свято слова та творчості».
А ви готові перевірити свої знання? Тоді приєднуйтеся до симпатиків вишколу й виконуйте перше завдання, засканувавши qr-код:

Матеріал підготувала Ольга Юфан,
світлини Анастасії Мойсейко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *