Чому Венеція гарна тільки зранку… (фото)

Перлина Італії, казкове місто, схоже на театральні декорації. Її вуличками можна гуляти безкінечно. Але, на жаль, як і всі туристичні міста, які потерпають від засилля іноземних відвідувачів, Венеція гарна тільки з першим промінням сонця.

У місті на воді весь дискомфорт примножують вузенькі вулички, такі милі й атмосферні зранку і такі відразливі й тісні після 12:00. Тому відважному туристові варто не полінуватися – встати о 07:00, щоб сповна насолодитися справжньою беллою Венецією, яка чарує красивими будинками та фотогенічними містками через вузенькі канали. Де-не-де з-за рогу чути спів гондольєра, який ревно затягує романс на вимогу вибагливого клієнта… Останній заплатив 80 € за 20 хвилин прогулянки на витонченому човнику, аби догодити своїй супутниці. У цьому вся Венеція…

Перш ніж сідати в гондолу, варто відвідати славнозвісну площу Сан Марко, де красуються однойменна базиліка та дзвіниця Кампілья.  8 €  – і з висоти побачите всі краєвиди Венеції, як на долоні. А потім занурюйтеся в павутину вулиць, поки їх не заполонили туристи. Там справді є на що подивитися: креативні та оригінальні карнавальні маски, захмарно дорогі, але варті того вироби з муранського скла, модні та своєрідно цікаві магазинчики, на будь-який смак сувеніри, традиційна піца, смачнюще морозиво і добре вино.

Будь-яка вулиця приведе вас до моста Реальто, з якого неймовірно гарний вид на Гранд-канал. Він утворює головне  водно-транспортне сполучення центральними вулицями Венеції і простягається на цілих 4 кілометри.

Коли ноги почнуть гудіти від досліджень казкового міста, час трохи відійти від позначок на карті. Сісти на вапорето (маршрутку на воді) за 10 € туди-назад і попливти далі, до Венеції без туристів, де чисті й акуратні вулички без води і каналів, цілі площі. І там за келихом сухого вина насолоджуватися останнім промінням сонця і кривавим обрієм.

Олена ЯКОБЧУК, студентка-журналістка

Гранд-канал на 360 градусів можна побачити тут.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *