“Ще не журналістка, але мрію нею бути”: старшокласниця із Любомля поділилася планами

Двері факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки завжди гостинно відчинені для охочих тут навчатися. 31 жовтня 2019 року старшокласниця з Любомля Анна Склянчук відвідала наш факультет. Вона поспілкувалася з деканом і викладачами кафедри соціальних комунікацій та дізналася про всі переваги навчання на факультеті філології та журналістики.

Майбутня журналістка поділилася з нами своїми яскравими спогадами з дитинства, а також – планами, які, переконані, буде реалізовано вже незабаром:

«Зізнаюся, стати журналістом не було для мене мрією дитинства. Як і кожна дівчинка, я мріяла, шукала себе в різних напрямках. Саме тому займаюсь вокалом, грою на гітарі, пробувала себе в написанні віршів, пісень, оповідань, дослідницьких робіт з історії та ще багато в чому.

Лишень коли серйозно почала задумуватися про майбутню професію, перебравши в голові безліч варіантів, зрозуміла: мене приваблює фах журналіста. Саме тому й опинилася на шкільному гуртку журналістики.

Знайомство з журналістикою змінило моє життя, перевернуло його «з ніг на голову». А далі – перші спроби написати статтю, взяти інтерв’ю. Це ж як цікаво, збираючи інформацію, знайомитися з різними людьми. Дивишся крізь об’єктив фотоапарата і розумієш: це не просто кадр, а картина життя. З кожним зібраним матеріалом, написаною заміткою мене все більше поглинає світ журналістики, мені хочеться навчитися швидко та якісно писати статті, професійно брати інтерв’ю, робити репортажі… Я мрію пов’язати майбутнє з журналістикою, бо для мене це спосіб життя».

Анна Склянчук, учениця Любомльського закладу загальної середньої освіти № 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *