Ректор університету відвідав факультет філології та журналістики

30 жовтня викладачі факультету філології та журналістики зустрілися із ректором вишу професором Ігорем Коцаном та проректорами з науково-педагогічної і навчальної роботи та рекрутації  Світланою Гаврилюк й науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталією Павліхою. Ректор ознайомив присутніх із моделями західної освіти, озвучив основні вимоги до сучасного викладацько-студентського складу, окреслив найближчі завдання та цілі СНУ імені Лесі Українки.

Виявляється, вища освіта стоїть на порозі важливих змін. Визначальними для працівників стануть знання англійської мови, міжнародні комунікації, фахові апробації теорій, залучення коштів грантодавців, «аудіовізуалізація» навчальних курсів, проведення спільних лекцій для студентів різних вишів, культур та країн тощо.

Також відбулася плідна дискусія.

Доценка Оксана Косюк поцікавилася, як оцінює Ігор Ярославович ситуацію з «розпорошенням» медійної освіти та відкриття еквівалентів журналістики на різних факультетах СНУ. Ректор відповів, що краще було б об’єднати зусилля й створити єдину багатокомпонентну журналістику на факультеті філології та журналістики.

Професорка Світлана Богдан та доцент Сергій Романов зауважили, що наближається 150-а річниця від дня народження Лесі Українки. А отже, лесезнавці планують презентації творчості визначної письменниці й патронеси нашого вишу, видання нових книг тощо. Принагідно викладачі обговорили проблеми фінансування цих проєктів.

Особливу увагу звертали на потреби поточних ремонтів приміщення ФФтаЖу. Ректорат обіцяв допомогу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *