Захопливий світ буктрейлерів: перші творчі роботи студентів-журналістів

Студенти запрошують усіх поринути в захопливий світ книжки за допомогою свого першого творчого продукту – буктрейлера. Студенти об’єдналися в групи і почали роботу над проєктом. Кожен мав свої обов’язки: редактора, менеджера, монтажера, відповідального за промоцію та за фактичний матеріал. За два тижні групи зробили величезний обсяг роботи і в результаті представили чотири буктрейлери та один соціальний ролик.

“451 градус за Фаренгейтом”, Рей Бредбері

Зіркою нашого буктрейлера є книга Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». У романі описано уявне майбутнє, але, коли читаєш цей текст, виникає відчуття, що це майбутнє вже настало. Найважливіше те, що нібито вигадана реальність не така вже й фантастична, вона вже за вікном. Центральна тема роману – роль книжки в житті людини. Письменник без прикрас демонструє суспільство масового споживання, яке втратило здатність самостійно мислити, аналізувати, що відбувається, і робити власні висновки.

Над буктрейлером працювали: Чуйко Анастасія (відповідальний редактор), Циганков Владислав (менеджер), Сенатор Єлизавета (оператор та монтажер), Зінченко Катерина (відповідальна за промоцію), Дідула Богдана (відповідальна за збагачення фактичного матеріалу).

“Забуття”, Таня Малярчук

Роман Тані Малярчук “Забуття” вперше опубліковано 2016 року у “Видавництві Старого Лева”. Книга розповідає про, здається, усім нам відому Історію України. Один із головних героїв – В’ячеслав Липинський, поляк за походженням. Цей чоловік присвятив все своє, на жаль, недовге життя створенню самостійної України.

Героїня другої, сучасної, частини знаходиться на роздоріжжі сьогодення та світу минулого, намагаючись через історію Липинського віднайти шлях до себе самої.

Над проектом працювали: Смоленчук Емма (відповідальний редактор), Заболотна Поліна  (відповідальна за вивіряння фактів), Стрижеус Діана (редактор проєкту), Кирилюк Юлія (оператор-монтажер), Тимченюк Аліна (відповідальна за рекламу).

“Бог ніколи не моргає”, Регіна Бретт

Ми перший курс, ще були мало знайомі. Робота над проєктом зблизила нас.  Ми вибрали книжку “Бог ніколи не моргає” тому, що нас надихнула історія авторки книги Регіни Бретт, яка, попри всі негаразди, дійшла до своєї мети і не здалася. У цій книжці Регіна Бретт перетворила 50 уроків на глибоко особисті, зворушливі, іноді смішні есе. Добра, мудра, дуже емоційна книжка змусить читачів замислитися над своїм життям, зробити його кращим, допоможе знайти й утримати щастя.

Соціальний ролик “На одній сходинці”

Темою нашого соціального ролику є висвітлення проблем людей з обмеженими можливостями. Зокрема, ми вирішили розповісти про досягнення людей з вадами зору у пауверліфтингу.

Ніна Заболотня (головна редакторка), Аліна Кутенець (редакторка), Анна Бляшук (операторка та монтажерка), Марія Царик (відповідальна за рекламу), Настя Кривдік (відповідальна за фактичний матеріал).

“Її сукня” Алла Рогашко

Головну героїню роману Алли Рогашко “Її сукня” Нілу цілком захопила робота над романом. Проте це не роман про кохання, радше про жінку, що опинилась на межі світів — між сном та реальністю. А що чекає на Нілу? Адже її вигадана для Ліни реальність почала оживати.

Наталія Федик (відповідальна редакторка), Дарина Голубнича (менеджерка), Ольга Юфан (операторка), Оксана Крук (відповідальна за промо), Оксана Костюк (відповідальна за фактичний матеріал).

Роботу виконано за керівництва доцентки кафедри соціальних комунікацій Наталії Благовірної.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *