Першокурсниця про враження від навчання

Про мрію дитинства, викладачів та Луцьк − враження першокурсниці. 

Ще в юному віці я знала, що буду навчатися на факультеті журналістики. Мріяла про навчання саме у місті Луцьку. Тож цього року всі бажання здійснились, я стала студенткою Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки факультету філології та журналістики.

Коли подавала документи, емоції просто зашкалювали, але був величезний страх перед невідомим. Боялась усього: викладачів, заліків, довгих лекцій і незнайомих людей, які стануть моїми одногрупниками. Та все виявилося в тисячу разів краще, ніж я очікувала.

Відтоді, як я стала студенткою, жодного разу не пошкодувала, що навчаюся саме тут. Після перших пар просто була заворожена вмінням викладачів зацікавити своїх студентів на лекції і зробити навчання таким захоплюючим. Я боялася, що викладачі будуть набагато суворіші за вчителів у школі, але була приємно вражена. Велике щастя – навчатися на факультеті філології та журналістики під керівництвом таких досвідчених і висококваліфікованих людей, які можуть навчити не лише мовним нормам, а й моральним.

Лекції на нашому факультеті надзвичайно цікаві. Ніколи не могла б подумати, що сидіти півтори години і слухати викладача може бути так захоплююче, що боїшся зронити слово. Мені дійсно подобається слухати й занотовувати нову інформацію.

Наша посвята у студенти перевершила будь-які очікування. Те свято, яке зробив для нас університет, було неймовірним. Особливої атмосфери надавали мантії, в які ми вдягалися, та вітання від нашого декана. Я отримала незабутні враження.

Студентське життя насичене та веселе. Особливо тут, у Луцьку. Мені подобається розташування нашого корпусу, адже він знаходиться майже у центрі міста. Навчатися в Луцьку – означає ніколи не знати нудьги, суму і ліні. Кожного дня відкривати для себе нові місця для розваг та нові знання для розвитку. У цьому нам завжди допоможуть викладачі, які можуть з нудної лекції зробити навіть веселу прогулянку.

На мою думку, кращого місця навчання й бути не може. Саме тут, я зможу розкрити всі свої здібності, відкритися до навколишнього світу і стати кращою версією себе. Адже правду кажуть: люби, те що ти робиш і роби, те, що ти любиш. Я отримую величезне задоволення від навчання, тому впевнена, що роки в університеті не минуть дарма.

Богдана ДІДУЛА, студентка першого курсу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *