Володимир Козир: «Я не люблю відпочивати, я люблю мати багато роботи»

Він уміє поєднувати ролі студентського декана, студента та незалежного журналіста. Сьогодні поговоримо із Володимиром Козиром.

1. Як і коли виникла ідея стати студдеканом?

Взагалі мрія стати студентським деканом у мене була ще з початку навчання на другому курсі. Але перед тим, як ним стати, потрібно брати активну участь в університетському житті, тому я пішов до нашого колишнього студдекана Діани Кривінської й попросив її, щоб вона дала мені якусь роботу. Ми працювали на рівні факультету, а згодом Діана почала мене водити на студентську раду університетського рівня. Це одне з найкращого, що сталося зі мною в університеті, адже бути в студентській раді – це одне задоволення. Під кінець навчального року Діана провела перевибори студентського декана факультету філології та журналістики. Було два кандидати: я і Вікторія Савчук. Я переміг, а Вікторію одразу призначив своїм заступником.


2. Розкажіть про своє перше знайомство зі складом студради?

Коли я прийшов на перше засідання, було надзвичайно цікаво. Студентські декани інших факультетів виявились надзвичайно приємними людьми. Мене з радістю прийняли у свій колектив. Я познайомився із дуже хорошими, працьовитими, цілеспрямованими особистостями. Можу з впевненістю сказати, що студентська рада нашого університету – це велика сім’я, у якій обов’язково тебе підтримають.

3. Чи бувають конфлікти між учасниками студради через певні рішення?

Ні, адже ми працюємо і думаємо однаково.


4. На вашу думку: як впливають дії студради на студентство СНУ та деканат?

Студрада має великий вплив на студентів. Саме ми організовуємо різні цікаві заходи, створюємо нереально круту атмосферу студентського життя. За це нас і люблять. Студентська рада активно співпрацює із деканатом, адже дружні стосунки обов’язково потрібні. Декан нашого факультету Юрій Васильович може попросити поширити ту чи іншу інформацію, а ми з радістю поширюємо її. Я можу прийти в деканат і попросити пораду. Мені обов’язково її дадуть.

5. Чи узгоджуєте ви свою діяльність із деканом факультету?

Звичайно. Ми часто радимось. Останній раз ми узгоджували дату проведення наймасштабнішої події осені – «Містер факультету філології та журналістики 2019». Коли проведемо подію – дізнаєтесь згодом.

6. Як відомо ви працюєте журналістом. Не важко поєднувати роботу з громадською активністю?

Ще коли були вибори студентського декана, то я казав, що скоріше за все працювати не буду. Але я не люблю відпочивати. Я люблю мати багато роботи. Саме тому знайшов собі роботу, яка мені дуже підходить. У першій половині дня я зайнятий університетськими справами, а в другій – своєю роботою. Я працюю випусковим редактором в інтернет-виданні «Волинь Online». Моя зміна з 17:00 до 23:00 – 00:00. Після роботи я можу закінчити всі справи, які в мене були заплановані за день. На кожен день я собі все планую та записую у телефоні.

7. Як ви вважаєте: що дає, як для особистості, перебування у складі студради?

Студентська рада розвиває лідерські якості.

8. Що ви порекомендуєте людям, які хочуть приєднатись до студради?

Приходьте до нас! Ми навчимо вас працювати у команді, а також зробимо із вас справжнього лідера.

Автор Ірина КРИВОРУЧКО, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *