“Одна мрія здійснилася – треба йти далі”: враження першокурсниці

Уже розпочався другий місяць навчання, а нові емоції досі переповнюють наших першокурсників. Вони з радістю діляться ними на нашому сайті.

Ну що ж, настав новий навчальний рік. Початок студентства. Для мене особисто, вже вдруге. Перший курс в університеті не зрівняється, напевно, ні з чим. Можливо, окрім позбавлення виборчої “невинності”.

Ледь не забула про дуже важливу інформацію. Тож, мушу розповісти про себе. Отже…почнемо спочатку.

Привіт. Мене звати Ніна. Я фактично пройшла період вісімнадцятиріччя. Погодьтеся, звучить трішки насторожливо, але причин для горя не бачу (мені ж не за 50 поки що). Мріяла про СНУ ще з 7-го класу. Ще тоді зрозуміла, що тут моє місце, але, на жаль, доля підкинула мені кота в мішку – онкологію. Довелось відкласти мрію.

Але зараз я тут. Напевно, так було треба. Загалом, вже понад 4 роки пишу прозу. Займалася ораторством, журналістикою, музикою. Наразі я чинний кандидат в майстри спорту України з паверліфтингу серед осіб з вадами зору. Де я тільки себе не спробувала!
Проте, одна мрія здійснилася – тепер треба йти далі. За 4 роки планую стати майстром своєї справи. Маю кілька варіантів:

• UA:перший
• пресслужба ЗСУ
• видавництво “Дім Химер”

Невідомо, що буде, але я цілком впевнена у своїх силах.

Від Луцька я взагалі шаленію (а по іншому тут і сказати неможливо). Архітектура, люди – все неначе притягає більше і більше.

Що стосується факультету філології та журналістики, хочу сказати – це просто рай на землі. Декан – найдобріший на світі й викладачі завжди допоможуть і вислухають.

СНУ радо прийме кожного з вас, варто лише захотіти.

Ніна ЗАБОЛОТНЯ, студентка першого курсу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *