Головна редакторка «Волинь Онлайн» про журналістику, «Базилік» і коментарі «експертів»

Нещодавно 8 осіб звернулися до лікарні з ознаками гострої кишкової інфекції після відвідин луцького кафе «Базилік». Відповідна інформація з’явилася у кількох волинських ЗМІ, у тому числі на сторінках інтернет-видання «Волинь Онлайн». Реакція читачів на публікацію виявилась доволі несподіваною: на адресу журналістів посипалися звинувачення у перешкоджанні бізнесу. Мар’яна Метельська, головна редакторка видання, опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці відповідь на гнівні коментарі:

«Шановні читачі, якщо Ви вирішили, що журналістика – це позитивна казочка і на Ваше замовлення, то я Вас розчарую. Журналістика – це відображення того, що відбувається у суспільстві. Якщо у закладі отруїлися люди і сам заклад коментує, то ми БУДЕМО про це писати. І Ваші коментарі на зразок «Ви хочете знищити бізнес», «А мене он лайкнуло 12 людей, а Вас ні, то слухайте мене” не примусять мене діяти так, як Вам зручно. Якщо Ви вимірюєте лайками, то Ви точно не професіонал, бо є багато людей, які напишуть дурницю будь-яку, а їх лайкають і що це свідчить про щось професійне? Слухати читача кажете? Ми слухаємо читача, коли це конструктивні пропозиції і коли людина хоча б тямить, що коментує, а не бо зробіть так, бо я так бачу, а Ви повинні слухати мене, а самому навіть не відрізняти де стаття, де коментар, де підводка на «Фейсбук» або на зразок «Ви не компетентні, Ви пари прогулялювали». Ні, не прогулювала я пари, інакше б моє видання зараз не існувало б і не вигравало б стільки конкурсів, стипендій, грантів тощо. Ви можете критикувати, якщо Ви розумієтеся у цьому і якщо ми реально щось десь порушили, а не «Бо я так хочу». Прикріпляю новину, за яку мене звинуватили у руйнуванні бізнесу. На «Фейсбук» до новини я дописала нейтральне запитання “Ви будете все ж туди ходити чи тепер боїтеся йти у заклад?» Логічне питання після того, як там отруїлися люди і серед них діти.»

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2482824791945702&id=100006546163603

https://volynonline.com/u-baziliku-prokomentuvali-situatsiyu-iz-otruyennyam/?fbclid=IwAR0fOo7TwNfsBfbepPy-LPbGOC_ZVGCisGF42naQrADELkMf8znSMrE8yF4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *