Світ музики і… волонтерів. Яким був «Бандерштат» ізсередини?

Бандерштат – фестиваль українського духу. Фестиваль, де ти почуваєш себе як удома. Фестиваль, який дарує вирій емоцій та шалену кількість теплоти. Проте насамперед це місце – величезна сім’я волонтерів та волонтерського руху. Часто лунають запитання: “Як організована робота волонтерів?».

У першу чергу всіх волонтерів ділять на різні пункти (інфопункт, наметове містечко, фудкорт та інші). Після цього між ними ділять обов’язки та час волонтерства.

За день до «Бандерштату» на його території кипіла робота, творився маленький хаос та «губились» волонтери з різних постів. Не вистачало, так би мовити, «чоловічих рук» і тому виконували всю роботу всі разом. Хвилювання організорів було видно навіть перед входом на фестиваль, що впливало на саму організацію волонтерської діяльності. Протягом трьох днів роботи добровольців надзвичайно смачно годували безкоштовними порціями їжі тричі на день, що додавало волонтерові наснаги.

Умови бандерштатівських волонтерів були хорошими, незважаючи на середній рівень організації роботи та недостатню поінформованість. Також величезним плюсом було те, що усім видавали безкоштовно футболки з логотипом фестивалю за якими легко було впізнати твого побратима.


Отже, волонтерство на Бандерштаті – це те, що варто спробувати кожному. Хаос твориться всюди, але головне його вчасно зупинити і почати впевнено виконувати свою роботу, з чим і впоралися організатори цього фестивалю.

Ольга КАСЬКО, студентка-журналістка ТНПУ ім. В. Гнатюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *