Гуглите інформацію на пари? Не треба так

Одне з найперших відкриттів, яке чекає студентів на початку навчання, це те, що Вікіпедії не можна довіряти. Як же тоді готуватися до семінарів, шукати інформацію для рефератів чи навіть курсової? Інші ресурси ще менше гідні довіри. Без паніки. Все ж є один безпрограшний варіант – університетський репозитарій.

Не поспішайте лізти у Вікі за визначенням цього слова (пам’ятайте, що їй не можна довіряти). Репозитарій – це відкритий електронний архів наукових публікацій. Тобто, всі публікації в абсолютно різних галузях можна просто «нагуглити». Найпростіше це зробити через пошукову систему «Google Scholar».

Наукові матеріали викладачів нашого університету загалом та факультету зокрема також містяться у вільному доступі. Все, що вам потрібно – ввести прізвище викладача.

Якщо вам необхідна фахова думка у вузькій чи не дуже сфері, фактична база для написання курсової чи ви просто хочете задовольнити цікавість – запрошуємо скористатися репозитарієм СНУ!

Оксана КАШТАЛЯН, редакторка сайту «Нівроку»

Довідка: для прикладу додаю посилання на публікації декана ФФтаЖу Юрія Васильовича Громика https://scholar.google.com.ua/citations?user=dQwVPiAAAAAJ&hl=uk&oi=ao

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *