Хочу бути журналістом

Мене звати Настя Тумік, і я, як не дивно, редакторка та журналістка 🙂

Взимку я отримала довгоочікуваний диплом магістра журналістики. Працювати за спеціальністю я почала влітку після 2 курсу навчання.

Тоді розпочався мій захопливий квест «Встигнути все»: відвідати пари, скласти сесію та застосовувати знання на практиці – писати тексти для місцевих ЗМІ.

Я з теплом згадую роки навчання та неймовірний досвід, який отримала на рідному факультеті. Більшість одногрупників також працювали за спеціальністю, тож ми постійно обмінювалися досвідом та порадами. Викладачі нас завжди підтримували, мотивували та раділи нашим успіхам.

Я ніколи б не подумала, що завдяки навчанню видам власний журнал про мультики, візьму інтерв’ю в Остапа Ступки, пройду практику в редакції «Радіо Свобода», буду редакторкою місцевого видання… І просто кайфуватиму від своєї роботи.

Професія журналіста – це постійний розвиток, нові знайомства та можливість долучатися до всіх найцікавіших подій сьогодення.

ФФтаЖ для тебе стане справжньою сім’єю, де ти будеш не просто ходити на пари. Ти будеш насолоджуватися атмосферою, долучатися до цікавих проектів і станеш гуру журналістики 🙂

Вірю в тебе!

Анастасія ТУМІК, журналістка-фрилансерка

Довідка: одне з найсвіжіших інтерв’ю Анастасії

https://vyzhivka.rayon.in.ua/topics/4345-potribno-viriti-v-sebe-iaroslav-karpuk-pro-dzidzo-ta-shou-golos-diti?fbclid=IwAR2oKVyBOvWyHRimpbM1u2PcpyCdGqlSyxxJDppz5D6RWFhpHou-Hn5h9Ok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *