Про факультет філології та журналістики

«Краще творити новини, ніж розповідати про них»

 Вінстон Черчилль

Ти – той, кого з 5 класу відправляють на олімпіаду з української мови та конкурс творів Тараса Шевченка? Ти – той, кого бабуся називає найкращим журналістом, прочитавши твої шкільні роботи про Батьківщину? А, може, ти ще й вірші записував у спеціальному блокнотику?

Впізнав себе? Тоді продовжуй читати.

Думаєш, сів, написав кілька гарних рядків і все, ти – майбутній великий журналіст? Б’юся об заклад, ти хоча б раз у своєму житті чув фразу: «Ой та на журналіста навіть вчитися не треба» (якщо підтримуєш цю думку, забудь про цей текст і відкрий інстаграм – там цікавіше).

Так от, чотири роки журналістики у СНУ пройдуть для тебе незвичайно і ох як незабутньо. У перші дні ти не зрозумієш, де ти і що ти тут робиш. Проте через кілька тижнів ти не зможеш прожити, щоб не зайти в улюблену спільноту факультету філології та журналістики, не будеш пропускати пари, бо тобі не захочеться сидіти вдома. Ще у нас дуже гарні фото виходять на коворкінгу. І не забудь задати нашому декану Юрію Громику «100500» питань щодо навчання. Він завжди люб’язний та готовий допомогти.

А якщо серйозно, коли шукаєш університет, постався до цього серйозно. Все-таки, за чотири роки він стане тобі домом. Домом, де пахне свіжими книжками, де тобі затишно і комфортно, де тебе люблять і підтримують. У нас вчать новому та виправляють помилки, у нас ніколи не насміхаються, а стараються подати руку допомоги. На ФФтаЖі ти можеш познайомитися з цікавими та відомими людьми: у нас часто відбуваються зустрічі з письменниками, журналістами, політиками, артистами та просто з яскравими особистостями.

Йде третій рік навчання, а я полюбила багатьох викладачів, бо в кожному з них є щось рідне. Кожен з них – людяний і щирий. Дивуюсь, як можна знаходити підхід до усіх студентів. Стати Великою людиною можна лише поруч з Великими, а в нас на факультеті філології та журналістики такі є! 🙂

Злата МАКСИМУК, студентка-журналістка

Довідка: Злата вже кілька років працює у «Волинській правді». Ось один з її найсвіжіших матеріалів – інтерв’ю зі «срібним голосом» України Ярославом Карпуком

https://pravda.lutsk.ua/mriiu-pidkoryty-stsenu-ievrobachennia-sribnyj-holos-ukrainy-volynianyn-iaroslav-karpuk/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *