Коли журналістика стає захопленням

Журналіст — людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу ( Дж. Вест )

Ще зі шкільних років журналістика була моїм захопленням. Я старався ходити у всі школи журналістики, які були в моєму місті, і відразу знав, що вступатиму саме на журналістику.

Після півроку навчання в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті філології та журналістики я почав замислюватись над працевлаштуванням… Думав, що потрапити на роботу на першому курсі буде нелегко. Але я помилявся. Так помилявся, що потрапив аж не телебачення.

Мій перший досвід журналіста був на телеканалі «Аверс». За час своєї роботи на «Аверсі» я зробив чимало інформаційних сюжетів для новин, а також сюжетів для художніх програм. Це був величезний досвід. І тепер я дуже добре розбираюсь в політичній, судовій, правоохоронній діяльності та інших. З упевненістю можу сказати, що так, робота на телеканалі дала мені багато знань. А якщо до цього додати ще знання, які дають тобі на факультеті філології та журналістики нашого університету, то вийде прекрасний результат.

Зараз я закінчив другий курс, працюю випусковим редактором в інтернет-виданні «Волинь Online». Можу сказати, що кожен день читаю надзвичайно багато новин. Це так прекрасно, коли знаєш практично все, що коїться у твоїй країні. За день пишу понад 15 новин. Якщо порівняти з телебаченням, то це дуже багато, адже на телебаченні за день встигаєш зробити лишень 1-4 сюжети.

Скажу так, якщо хочеш працювати журналістом – багато читай та пиши. Коли читаєш – запам’ятовуй, бо згодом використаєш. Коли пишеш – виправляй сам себе, набувай досвіду.

Оскільки я отримую досвід роботи у студентські роки, впевнений – надалі проблем із пошуком роботи у мене вже не буде.

Володимир КОЗИР, студентський декан ФФтаЖу

Довідка: аби оцінити роботу Володимира як журналіста та оператора, можна переглянути новини телеканалу «Аверс»:

https://www.youtube.com/watch?v=0QIobJvWSXk

https://www.youtube.com/watch?v=97VGiRF0K_0

https://www.youtube.com/watch?v=l0MBLDmg4B8

https://www.youtube.com/watch?v=80VRDzIB9bw

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *