З вдячністю крокую далі!

Учора, 6 липня, офіційно в четвертокурсників факультету філології та журналістики завершилося студентське життя. Ми отримали дипломи бакалавра. Кожен прийшов в університет зі своєю історією, а йде з іншою.

Лише вчора під час вручення усвідомила, наскільки швидко минув час, як змінилися наші мислення, плани та сподівання.

Невідомо, що нас, учорашніх студентів, чекає. Хтось піде в магістратуру, а хтось працюватиме. Але всі ми йдемо щиро вдячні викладачам та декану Юрію Васильовичу, бо тільки на нашому факультеті панують щирість та підтримка, а кожен студент може розраховувати на допомогу. Чотири роки – це вагомий відрізок часу, за який мені вдалося спробувати себе на телебаченні, у друкованому виданні, у громадській сфері, у туризмі і паралельно поєднувати роботу та навчання.

Уроки, які я засвоїла:

  1. Якщо щось не подобається – змінюй, бо це ніхто не зробить за тебе. Вибір завжди стоїть за нами, краще не зволікати з рішеннями, бо так можна все життя “подумати” і нікуди не зрушити з “мертвої точки”.
  2. Правильно розставляти свої пріоритети і не боятися, що скажуть інші. “Злі язики” завжди знайдуться, інколи в близькому оточенні, інколи можуть говорити за спиною, але це тебе має хвилювати в останню чергу. Твій шлях – це твій шлях. Нічого не має бути з примусу – лише бажання.
  3. У кожній ситуації є свої плюси. Подивіться фільм “Поліанна” і навчіться грати в ту гру, яку головна героїня грала зі своїм татом. Я навчилася і всім раджу.
  4. Вірте в дива! Подивіться фільм “Секрет”, там усе зрозуміло! У свій час цей фільм мене змінив. Усе залежить від мислення.
  5. Пробувати! Діяти! Йти вперед!

Якщо ти потенційний вступник і читаєш це, то передаю тобі естафету! Якщо прагнеш, справді прагнеш розвиватися – тебе чекають на факультеті філології та журналістики.

А я з вдячністю крокую далі!

Анастасія ХАЗОВА, студентка-журналістка

Світлини Романа СМИКА,  Анастасії ОСІЯНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *