Англійська для журналістів

Журналіст повинен вільно володіти англійською мовою, адже це так важливо! І це так просто з Callan Method в Луцьку

Життя – це завжди пригода, потрібно вміло долати його бар’єри задля чогось нового. Хороше знання мов відкриває нові можливості.

Callan Method є надзвичайно інтенсивною системою вивчення англійської мови, що ґрунтується на керованому викладачем активному спілкуванні з учнями. Викладачі постійно змінюються, що додає ефективності у вивченні мов. Група складається з декількох людей. Це дозволяє кожному висловлюватись.

Метод був розроблений у Кембриджі видатним лінгвістом Робіном Калланом. Він спрямований, у першу чергу, на швидкий розвиток мовних навичок із паралельним освоєнням письма та граматики.

Щодо процесу навчання, то він  передбачає певну систему подання нового та повторення вже пройденого матеріалу, що забезпечує надзвичайно ефективне засвоєння та розвиває рефлексивну реакцію. Учень не перекладає речення рідної мови англійською – він одразу відповідає англійською. Логічна послідовність подання матеріалу та систематичне повторення є запорукою швидкого засвоєння мови.

Гнучкий графік занять, орієнтація на особисті цілі, акцент на важливі для Вас мовні компетенції та аспекти. Школа іноземних мов значно збільшить ваші шанси на перспективну кар’єру та нові можливості.

Тетяна МАРТИНЮК, студентка-журналістка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *