Наш перший раз

Викладачі нашого факультету не просто навчають нас журналістських прийомів, а й підштовхують до розкриття власного таланту. Ми вирішили поділитися своїми враження про виробництво новин, а також думками людей, причетних до цього процесу.

Олександра Шараєвська

Це був мій перший досвід створення новин для факультету. Спочатку, побачивши весь обсяг роботи, я очікувала, що ми не впораємося або ж просто не встигнемо все написати. Але, доклавши зусиль, я і мій одногрупник Максим усе ж написали ці новини. Важко було шукати події, що трапились на факультеті філології та журналістики всього протягом трьох днів. Адже, здається, нічого важливого за такий короткий термін не стається. Ідей, про що можна написати, не було. Та чи то через велике бажання все ж зняти новини, чи через бажання отримати заповітні 10 балів ми впорались.

Працювали над новинами два дні, за весь цей час я встигла переписати і замінити багато матеріалу, додати щось інше та засумніватися в тому, чи вийде взагалі хороший результат. Після знімання і перегляду цих новин я зрозуміла, що всі старання виправдались. Звичайно, все не було ідеально, ми навіть зіштовхнулися з критикою, але, як казав Авраам Лінкольн, «якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити в себе і тоді, коли в тебе вже ніхто не вірить».

Ольга Титеріна

Коли я почула від Оксани Михайлівни таке завдання, як відзняти новини факультету, була спантеличена. Упевнена: мої друзі-одногрупники були здивовані не менше. Згодом я заспокоїлась, узяла себе в руки і подумки переконалась, що це тільки на краще, адже новий досвід – це завжди круто. Наша група, у якій опинилися Олександра Шараєвська, Максим Косюр та я, виявила бажання першими впровадити цю новизну на нашому факультеті. Було страшно, оскільки ми знімали новини без тривалої підготовки. До того ж я в ролі диктора теж ніколи не була. Проте Саша та Максим переконали, що все буде добре.

У цілому мені сподобалося працювати в такій команді. Жодних конфліктів, а тільки взаємодопомога. Окрім цього, за нашою роботою пильно стежила Оксана Михайлівна, яка давала поради щодо написання новин, тому щось піти не за планом аж ніяк не могло.

у день зйомок Марія Доманська дала декілька порад, а саме: з яким темпом та інтонацією читати новини, як поводити себе в ефірі.

Студентський декан Володимир Козир та його помічниця Юліана працювали з камерою, підтримували мене, коли не завжди з першого разу вдавалося правильно прочитати текст. Загалом мені сподобався увесь процес утілення завдання, а результат потішив ще більше.

Косюр Максим

Виробництво новин – дуже складна річ. Потрібно правильно оформити текст, визначитися з начинкою, з темами для випуску. Так, це не просто, але дуже цікаво! Я хвилювався, оскільки це був мій перший досвід у створенні новин. Було важливо, як це сприйме аудиторія. Очікував критики. Щоб людина розвивалася – обов’язково повинна бути критика. І вона, звичайно, була. При створенні наступного випуску я не повторю помилок, які озвучила аудиторія.

Спочатку я думав, що створення новин для факультету – це погана ідея. Що тут може трапитися цікавого? Виявляється, може! Хоча і на період створення випуску подій було не так багато, як би хотілося, але все ж нам вистачило. Тому для мене це неабиякий досвід. І я дякую Оксані Михайлівні за таку можливість уже під час навчання!

Володимир Козир

Пощастило попрацювати на факультеті зі студентами I курсу спеціальності “Журналістика”. Можу зробити свої висновки. Дуже сподобалося співпрацювати з Ольгою Титеріною, Олександрою Шараєвською та Максимом Косюром. Перші враження про студентів склалися дуже хороші. Здібні, організовані, працьовиті люди. Швидко підготували блок новин. Як майбутній редактор-журналіст, який уже працював на телебаченні, можу відзначити, що ця трійка може починати свою журналістську діяльність спокійно. Плюсів більше, ніж мінусів. Окремо хочу сказати декілька хороших слів про ведучу блоку новин Ольгу Титеріну. Дівчина виглядала в кадрі, як ведуча з досвідом. Має хорошу дикцію. Думаю, що їй варто розглянути варіант роботи на телеканалі. Такі кадри там потрібні. Був би радий відзняти ще декілька випусків новин саме з цією командою! Ольга Титеріна, Олександра Шараєвська, Максим Косюр – до наступної співпраці.

Автори: Володимир КОЗИР, Ольга ТИТЕРІНА, Олександра ШАРАЄВСЬКА, Максим КОСЮР

Випуски новин ви може переглянути тут:

Новини факультету філології та журналістики. Випуск 1

Новини факультету філології та журналістики. Випуск 2

Новини факультету філології та журналістики. Випуск 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *