Засідання студентської ради факультету філології та журналістики 22.05.2019

1) На засіданні студентської ради факультету філології та журналістики, студдекан Володимир Козир повідомив про продаж квитків на чемпіонат «Ліги сміху». Другий тур гумористичного шоу відбудеться у середу, 29 травня  в Палаці учнівської молоді. Початок о 18:00 год. Вартість квитка – 50 грн. Щоб його придбати, звертайтеся до студдекана Володимира (тел.097-683-45-39), або до його заступника Вікторії Савчук (тел.068-886-14-48).

2) Танцювальна гра Just Dance Now відбулася. Присутні весело провели час під запальні танці, а також пригостилися смаколиками. Подібні заходи будуть проводитися й надалі. Студентська рада факультету філології та журналістики дякує всім, хто прийшов!

3) Голова студентської ради факультету філології та журналістики повідомив невтішні новини з хімічного факультету. Один з його студентів потребує допомоги. Ткачуку Андрію поставили діагноз лейкемія. Наразі він проходить курс хіміотерапії. Просимо всіх небайдужих допомогти студенту нашого університету. 1 ваша гривня може врятувати його життя. Реквізити для переказу коштів ви можете побачити нижче. Дякуємо за небайдужість.

Людмила ЛІТВІНЧУК, секретар студентської ради факультету філології та журналістики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *