Новини СНУ (15-21 квітня 2019 року)

Доброго дня! Вас вітає студія факультету філології та журналістики. В ефірі – Першута Владислав.

Наші журналісти підготували для вас добірку найголовніших та найактуальніших подій цього тижня.

19 квітня у Волинському драмтеатрі відбулась одна з найочікуваніших подій студентства — Містер Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Серед кандидатів були представники всіх 14 факультетів вишу. Перемогу здобув студент факультету філології та журналістики Владислав Почебула. Найбільше емоцій глядачів викликав його виступ з авторською піснею в стилі «хіп-хоп». Фрагмент цього номера миттєво розійшовся соціальними мережами.

У середу, 10 квітня, відбулися вибори голови студради факультету філології та журналістики. На посаду студдекана претендувало двоє осіб: Вікторія Савчук і Володимир Козир. За результатами голосування перемогу здобув останній. Декан факультету Юрій Громик каже, що на хлопця покладаються великі надії, і сподівається, що йому вдасться реалізувати все задумане.

Уже 17 квітня в студраді відбулися кадрові зміни. На черговому засіданні органу студентського самоврядування обрали нову секретарку ради — Людмилу Літвінчук. Також увели нову посаду — відповідального за відеозйомку та монтаж. Не неї призначили Юліану Росковінську.

18 квітня 2019 року на факультеті філології та журналістики СНУ доктор філологічних наук Тарас Пастух і письменник та видавець Василь Габор презентували монографію «Мости Олега Лишеги». Захід відвідало близько сотні студентів. Автор книги Тарас Пастух поділився враженнями про процес дослідження творчості письменника та розповів цікаві історії з його біографії.

Це були всі головні новини нашого університету за цей тиждень. На все добре! Почуємося!

Випуск підготували: Владислав Першута, Оксана Кашталян, Марія Доманська та група ЖУРН-17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *