Журналістика та музика: як поєднувати амбітне хобі та майбутню професію?

Сучасний світ «кишить» яскравими особистостями, кожен займається багатьма справами одразу: хтось вишиває бісером, когось захоплює спів, а комусь до вподоби йога… Різнобічні люди здатні поєднувати непоєднуване. Однак, як систематизувати усе це різноманіття із такою складною справою, як навчання?

2 квітня 2019 року ми стали учасниками цікавої та актуальної прес-конференції, присвяченої саме цій проблемі. Спікером був Владислав Почебула, талановитий репер і водночас студент факультету філології та журналістики.

Мета конференції визначити, наскільки можливим є поєднання хобі із професією.

Прес-секретар Ольга Мельничук ознайомила запрошених журналістів із творчістю репера, розповіла про його успіхи та показала перший музичний кліп.

Цікаво, що творча зайнятість зовсім не обтяжує хлопця – він успішно поєднує усе з навчанням. На запитання Владислав відповідав відверто, був налаштований на доброзичливе спілкування.

На моє запитання про те, хто його кліпмейкер, виконавець відповів, що це його друг, який займається цим професійно. Також Влад зауважив, що зйомка кліпів річ недешева, тому в нього поки лише один проект. Але він точно не збирається зупинятися на досягнутому.

Свої вокальні дані спікер оцінив на три із десяти можливих балів. Загалом Влад розповів, як йому вдається поєднувати музичну зайнятість не лише із відвідуванням пар, а й із підготовкою до містера СНУ, де хлопець налаштований перемогти.

Загалом прес-конференція підтверджує тезу про те, що хобі не перешкода навчанню, а улюблена справа не повинна ставати перепоною на шляху до здобуття освіти.

Учасники події поділилися враженнями.

Олександр Цвєтков зазначив: «На мій погляд чудова конференція. Все, що я хотів почути, почув, запитати запитав. Пан Владислав (rainrayss) насправді дуже цікава персона, яку після дійства хотілося вивчити ще більше. Вражає те, як класно він проводить юність, на відміну від своїх однолітків. Побільше б таких прес-конференцій».

Анастасія Киричук зауважила, що юнак не тільки сам творить музику, а ще й встигає це поєднувати із навчанням на спеціальності “Журналістика та соціальні комунікації”. На її погляд, відповідаючи на запитання колег-журналістів, Влад детально описав процес творення музики й лірики та поділився своїми подальшими планами.

Не важко помітити, що студент любить свою справу і віддає їй усього себе. Також можна зазначити, що юнак розуміє важливість здобуття вищої освіти, саме тому комбінує свою пристрасть до музики із навчанням, і старається з усіх сил, щоб бути успішним в обох сферах.

«Одним із моїх запитань, – зазначила Олександра Шараєвська, – було: чи зіштовхувався Влад із відвертою критикою і чи хтось негативно відгукувався про його творчість? На що отримала відповідь: «Перший музичний кліп переглянуло 1100 людей, з них 91 людина «лайкнула» і 4 «дизлайкнуло»».

Також Владислав розповів, що йому таки успішно вдається поєднувати «непоєднуване»: хобі та університет можуть співіснувати і студент здатен займатися улюбленою справою, не жертвуючи при цьому навчанням.

Марія Юноша, студент-журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *