Душа летить в дитинство, як у вирій

19 березня на факультеті філології та журналістики традиційно звучала поезія Ліни Костенко. З нагоди дня народження поетеси студенти нашого факультету та Луцького педагогічного коледжу показали літературно-музичне дійство «Душа летить в дитинство, як у вирій». За допомогою віршів Ліни Василівни учасники спробували нагадати присутнім ті емоції та досвід, які переживає кожен у дитинстві. Налагодити зв’язок із дитячими спогадами студентам допомогли школярі, які також узяли участь у поетичних читаннях. Організатором свята була Світлана Богдан, кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри історії та культури української мови.

Учасники дійства, декламуючи вірші, тримали в руках м’які іграшки, ніби вказуючи на те, що в кожній людині, незважаючи на вік, завжди житиме дитина. На завершення студенти за підтримки глядачів заспівали пісню на слова пані Ліни “Коли буду я навіть сивою…”. Коли ж усі виступи закінчилися, виявилося, що в залі працювало журі, яке визначало, хто найкраще читав поезію. Переможці отримали в подарунок книги. Наймолодшим Світлана Калениківна роздала цукерки з бабусиного кошика.

Якщо для наших студентів подібні заходи стали вже звичними, то школярі, на мою думку, отримали корисний досвід і, можливо, стимул старанніше вивчати українську мову та літературу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *